HİZMETLERİMİZ
Elektrik Proje Çizimi
Elektrik proje ve çizim iyileştirmeleri çalışmalarımızı sağlarken bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile birlikte güncel teknolojilerin kullanımı bizler için önemli bir konudur. Elektrik mühendisliği hesaplamalarının güncel teknolojiler ve yazılımlar kullanılarak kendimizi güncel tutmamızı ve her aşama da kontrol noktamızı hâkim kılmamıza olanak sağlamaktadır.
 
Yatırımınızın en başında itibaren yapılacak olan doğru ve akılda kalıcı seçimler, doğru projelendirme ve geliştirilmiş planlar, yatırımınızda devam eden işlemleri, firmanız için minimum düzeyde harcama yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu sebeple alanında uzman ve deneyimli elektrik mühendisleri tarafından hazırlanmış ve tasarlanmış projeler yatırımınızın etkinliği ve proje finansmanınızı doğru yerde tutabilmek için büyük önem taşımaktadır. Bu sayede masraflara karşı önlemler alınıp günden güne kazancınızı arttırabilirsiniz.
 
Çeşitli türlerdeki  yapılar (Siteler, genel konutlar, fabrikalar, otoyollar, havaalanları, spor tesisleri vb.) için düşük akım, elektrik dağıtım, kuvvetli akım, projelerinin çizimi ve tasarımı, elektrik proje hizmetlerinin içerisinde yer almaktadır. İstanbul Elektrik Proje Firmaları arasında, firma taleplerine en hızlı dönüş sağlayan ve bilgi alışverişinden çekinmeyen bir firma olmaktan gurur duymaktayız.
 

İşyeri Ruhsat Projesi (Makine Konumlandır Projesi)

 
Yetkili belediyeler ve bakanlıklar, işyeri ruhsatı alabilmek için ruhsat yönetmeliği çerçevesinde işyerinden birkaç işyeri onay projesi (elektrik, mekanik, ödeme) talep etmektedir. İş yeri ruhsat projesi, alanında uzman ve deneyimli profesyonel elektrik mühendisleri tarafından hazırlanmaktadır. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) yetki belgeli SMM mühendislerimiz tarafından incelenip onaylanmaktadır ve tarafınıza arz edilmektedir. Bu süreçlerin her birinde tarafımızca düzenli bilgi akışı sağlanıp, müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti bırakmamak en çok dikkat ettiğimiz hususlardan birisidir.