HİZMETLERİMİZ
Elektrik Proje Danışmanlık Hizmetleri

Orta Gerilim Tesisleri

Yeni kurulacak orta gerilim tesisleri için enerji temin edilecek noktanın belirlenip, orta gerilim kablolarının projeye uygun olarak çekilmesi gerekmektedir. Sonrasında monoblok beton köşk yerleşimi yapılmaktadır. Beton köşkün içerisine projesine uygun orta gerilim hücreleri, orta gerilim trafosu ve ağ dağıtım panosu kurularak trafo tesis işlemlerimizi tamamlamaktayız.

 

Alçak Gerilim Tesisleri

Kuadron Mühendislik olarak alçak gerilim kullanılan tesislerin elektrik imalatlarının tamamını anahtar teslim olarak gerçekleştirmekteyiz. İşletmeniz veya şantiyenizde alçak gerilim işlerinin tamamını yönetmeliklere uygun olarak tamamlayarak teslim etmekteyiz. 
İş yerinizde ilk olarak temel topraklanması işlerini yaparak topraklama ölçümünü gerçekleştiriyoruz. Topraklama ölçümleri sonucunda, sonuçların tölerans aralıklarında olup olmadığı kontrol edilir. Yapılan kontroller ile birlikte diğer imalatlara şantiyenin uygunluk durumu sonucunda  işlemlerimize başlıyoruz.

 

Zayıf Akım Sistemleri

Kuadron mühendislik olarak kuruluşumuzdan itibaren bütün zayıf akım sistemlerinin kurulum, montaj ve devreye alma işlerini işinde uzman mühendislerimiz ile devam ettirmekteyiz.
Projesine uygun olarak altyapı kablolamasıyla başladığımız sistemlerin gerekli testleri yapıldıktan sonra saha elemanlarının kurulumu ile çalışmamız devam etmektedir. Saha montajları tamamlandıktan sonra sistem merkezlerinin kurulumunu yaparak devre alma görevleri ile işimizi bitirmiş bulunmaktayız.